hσşqєLdiη aмa üγє σL!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hσşqєLdiη aмa üγє σL!!

вu Siтєγє üγє σL! hєpSiγє dσγ!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçin: hiç bir yere gitmedim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
bahar-eren
Admin
Admin
bahar-eren

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 383 Nerden :

gülçin: hiç bir yere gitmedim Vide
MesajKonu: gülçin: hiç bir yere gitmedim   gülçin: hiç bir yere gitmedim EmptyCuma Ocak 23, 2009 8:07 pm

quote author=AngeLavigne link=topic=38850.msg217875#msg217875 date=1232677892]
KESİNLİKLE ALINTIDIR.

HEPSİ Grubu?nun üyesi Gülçin Ergül, şu an Dubai?de balayında olduğu için gruptan ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
15.01.09 tarihli Milliyet gazetesi- Cafe ekinde yer alan haberinde Gülçin ile ilgili kısa bir röportaj bulunmaktadır.. Habere göre;
gülçin: hiç bir yere gitmedim Fft17_mf16467711
HEPSİ Grubu?nun üyesi Gülçin Ergül, şu an Dubai?de balayında olduğu için gruptan ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Sağlık sorunları nedeniyle grubun iki konserine katılamayacağını belirten Ergül, ?Bu haberi kimin nereden uydurduğunu ben de bilmek isterim, bir falıma baktırayım? dedi.
ERGÜL, ?Son röportajlarımda evliliğe sıcak baktığımı söylemiştim. Fakat benim bile bilmediğim bir şeyin haberi uydurulmuş, sadece çok sevdiğim bir erkek arkadaşım olduğu doğru. Dubai de sık sık seyahat ettiğim bir yer. Bu tarz haberler yapılmaya devam edilirse hukuki yollara başvuracağım? diye konuştu.

[/quote]
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.forum-motion.com

gülçin: hiç bir yere gitmedim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası